גבר, 10 סיבות להתחיל לענוד שעון יוקרה

שעוני יוקרה, כמו שבוודאי כבר שמעתם, יכולים לשמש אתכם לא רק להופעה מרשימה בחברתם של אנשים אחרים. השעונים האלו מהווים פריטים יקרי ערך לאספנים מומחים, יש להם ערך רב וסמלי בעיני רבים והם הרבה יותר מאשר אמצעי המציג את השעה והתאריך. התכשיטן עודד קאשי ריכז כמה סיבות לענוד שעון יוקרה, עבור גברים שיודעים להעריך את היופי והייחודיות שבו:

 1. עודד קאשי - שעון יוקרה מחברת SEVENFRIDAY
  עודד קאשי – שעון יוקרה מחברת SEVENFRIDAY

  תכשיט אופנתי – שעוני יוקרה הם פשוט מוצר שנראה נהדר. עודד קאשי מסביר שאביזר זה שאמנם נחשב לאופציונלי על היד, הנו בעל מעמד מיוחד. מדידת הזמן היא רק תירוץ לענידת השעון, שמהווה למעשה תכשיט גברי אופנתי.

 2. ערך רגשי – שעון יוקרה הוא אביזר המלווה אותנו בזמנים הטובים והטובים פחות. במקרים מסוימים, שעונים שנמצאים על היד מסמלים אירוע כלשהו או הישגים בחיים. במקרים אחרים, הם עוברים מדור לדור ובעלי משמעות היסטורית.
 3. שלמות – עוד לא נולד השעון שנחשב למושלם, אבל מניסיונו של עודד קאשי, היצרנים הטובים ביותר בעולם תמיד מנסים דרכים להגיע אליו ולמעשה נמצאים במרדף מתמיד אחרי השלמות הזו. לא מדובר רק בנושא הדיוק, אלא גם בפן האסתטי ובאיכות הייצור.
 4. פונקציונליות – כן, לפני הכל ואחרי הכל, שעון היוקרה מהווה גם אמצעי למדידת הזמן. בניגוד ל"שעונים" של היום הנמצאים בטלפונים הניידים, שעון יוקרה הוא אביזר שהולך איתכם תמיד. אין צורך לכבות אותו במקומות מסוימים כמו מטוסים ואין צורך לטעון אותו. מלבד זאת, מזכיר עודד קאשי, תמיד עדיף להביט על שעון יד מאשר להוציא טלפון נייד מהכיס…
 5. אקסקלוסיביות – אין ספק שכל אחד רוצה להיות בעליו של משהו מיוחד, שיבדיל אותו מרוב האנשים האחרים. אקסקלוסיביות למעשה מסמלת מעמד חברתי מסוים. אל תחשבו "מה אנשים אחרים יגידו": ענדו את השעון שמסמל עבורכם ערך מסוים שאתם מאמינים בו.
 6. עודד קאשי - שעוני היוקרה מבית Vulcain
  עודד קאשי – שעוני היוקרה מבית Vulcain

  מכניזם – כשמדברים על שעונים באופן כללי, הפונקציה שלו ברורה ויש להם מכניזם בסיסי. עם זאת, מדגיש עודד קאשי, ישנה כל-כך הרבה חדשנות בשעוני יוקרה וחתירה מתמדת להשגת הזמן המדויק ככל האפשר.

 7. ניידות – עבור אספנים רבים, שעונים נחשבים לאביזרים שנוח לאסוף. אם נשווה זאת לאספני מכוניות או יינות יוקרתיים, השעונים הם ניידים וניתן לקחת אותם לכל מקום, ללא הרבה מאמץ.
 8. על-זמניות – חשבו על זה. איזה אביזר בחייכם מעוצב ונשמר לתקופה ארוכה כל-כך? אפילו הבגדים האהובים עלינו יישחקו בעוד כמה שנים. עודד קאשי טוען ששעוני היוקרה לעומת זאת, נשמרים לשנים ארוכות, גם כאשר מבוצע בהם שימוש פעיל במשך דורות.
 9. ממד הצהרתי – עודד קאשי מאמין שהשעון הוא למעשה מי שאתם. אולי זו ההיסטוריה שלו שמעניינת אתכם, או הצבע המודגש בו, אבל ההחלטה לענוד שעון יוקרה מסוים מעידה אמירה מסוימת עליכם ומספרת לכולם מי אתם.
 10. השקעה – עודד קאשי מסביר שכיום קיימים אנשים רבים שבוחרים לרכוש שעוני יוקרה, להשתמש בהם ולמכור אותם. בניגוד למוצרים רבים, חלק משעוני היוקרה רק צוברים ערך ככל שחולף הזמן.